Sezon świątecznych przygotowań w pełni. Większość z nas zastanawia się nad prezentami dla najbliższych. Warto dawanie sobie prezentów wykorzystać również w biznesie i pomyśleć o upominkach dla swoich partnerów biznesowych i stałych klientów. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu, który gadżet świąteczny wybrać, to poniżej znajdziesz małą podpowiedz,

Czekoladki

Cóż, chyba osoby, które nie lubią słodyczy są w zdecydowanej mniejszości. Dlatego bombonierka,  lub czekolada z kawałkami suszonych owoców to zawsze dobry pomysł na prezent. Obecnie coraz więcej firm oferuje produkty najwyższej jakości. Niektóre słodkości to istne dzieła sztuki. Nie dość, że dobrze smakują to jeszcze pięknie wyglądają.

Bombka z logiem

Coraz częściej choinki pojawią się również w biurach, czy miejscach pracy. Dlatego zestaw bombek z Twoim logiem to również dobry pomysł na gadżet świąteczny. Tutaj również poprzez kolorystykę, możesz nawiązać do swojego logo. Ciekawym rozwiązaniem jest również umieszczenie Twojego logo na bombce.

Kartki z życzeniami

Któż z nas nie lubi dostawać kartek z życzeniami. Takich, które można dotknąć i wziąć do ręki zawsze, gdy ma się na to ochotę. Dlatego kolejną naszą propozycją gadżetów świątecznych są właśnie kartki z życzeniami. Wykonać je można na niezliczoną ilość sposobów. Warto zastanowić się, nad kartkami ręcznie robionymi. Mają one swój niepowtarzalny klimat i sprawią, że Twój klient jeszcze bardziej się uśmiechnie.

Saszetka zapachowa z logotypem

Gadżetów reklamowych, na których możemy umieścić logo, jest niezliczona ilość. Jednak saszetka zapachowa z logiem Twojej firmy w kształcie choinki lub gwiazdki może idealnie sprawdzić się jako gadżet świąteczny. Dodatkowo, gdy nadasz jej zapach kojarzący się z świętami, klimat świąt będzie niemalże unosił się w powietrzu.

Pamiętaj, że poprzez takie drobne upominki pokażesz swoim klientom, że pamiętasz o nich, doceniasz ich, nie tylko gdy kupują u Ciebie produkty. Gadżet reklamowy może również sprawić, że współpraca z Twoimi partnerami biznesowymi nabierze ludzkiego oblicza. Zwłaszcza teraz warto zadbać o relację z klientem oraz partnerem biznesowym. W końcu każdy z nas na swój sposób przeżywa sytuację epidemiologiczną oraz wszystkie obostrzenia, które są z nią związane.

Jeśli nie pomyśleliście jeszcze o świątecznych prezentach, skontaktujcie się z nami. W naszej ofercie mamy mnóstwo świątecznych gadżetów, które można oznaczyć logotypem Waszej Firmy i sprawić, aby Wasi kontrahenci poczuli, że o nich pamiętacie.