Sezon na kalendarze na rok 2021 ruszył na dobre

Choć nie wszyscy są fanami zapisywania wydarzeń lub ważnych dat, jednak większość z nich korzysta. Czy wiecie jaką rolę mogą pełnić kalendarze w Waszej firmie ?

Kalendarz to nie tylko rozmieszczenie dni tygodnia i imienin, ale również narzędzie do zarządzania sobą w czasie oraz efektywnego planowania zadań do wykonania. Dzięki niemu Twoi pracownicy będą pamiętać o zbliżających się terminach skończenia danego projektu czy innych ważnych wydarzeniach biznesowych.

Kalendarze to również świetny upominek dla partnerów biznesowych czy stałych klientów. Dzięki dowolnej szacie graficznej, można umieścić na nich logo firmy oraz inne przydatne informacje. Pomyśl o tym wcześniej i zaskocz swoich lojalnych klientów, dając im coś w pełni dopasowanego do ich potrzeb i jednocześnie przypominającego o Twojej marce.

Rodzajów kalendarzy jest bardzo dużo, dlatego zachęcamy do kontaktu, aby dla pomóc wybrać taki, który najbardziej przyda się dla Twojej firmy.

Już samych kalendarzy ściennych jest wiele rodzajów m.in.: jednodzielne, trójdzielne, planery.

Od jakiegoś czasu na rynku dostępne są również fotokalendarze z personalizowanymi zdjęciami. To, czy wykorzystasz je w biznesie, zależy od zdjęć, jakie w nich umieścisz. Postaw na profesjonalne fotografie, a będziesz mógł zastosować je w swojej firmie.

Coraz większą popularność zdobywają również kalendarze książkowe, które mają szerokie zastosowanie zwłaszcza w biznesach związanych z oferowaniem usług. Ilość stron oraz format takiego kalendarza zależy od tego, ile potrzebujesz miejsca na notatki oraz jak dużo chcesz zaplanować. Jeżeli potrzebujesz wersji kieszonkowej, wówczas wybierz format A6 lub nawet A7. Natomiast gdy masz dużo umówionych spotkań, a Twój dzień wypełniony jest od rana do wieczora, idealnie sprawdzi się kalendarz w formacie A5 lub A4.

Jak widać wykorzystanie kalendarza staje się coraz powszechniejsze w biznesie. Wszystko dlatego, że może on usprawnić pracę Twojego biura  oraz być doskonałym upominkiem dla Twoich partnerów biznesowym i stałych klientów. Pamiętaj, że to, jak go wykorzystasz zależy tylko od Ciebie. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą 605 357 902, agencja@acaro.pl